Bewoners

Top-copy2

Wij vragen u vriendelijk om te controleren of u erbij staat en of uw e-mail adres nog steeds klopt. Mocht uw adres niet meer actief zijn geef dan uw nieuwe adres even door op info@engelum.com Er zijn veel dorpsgenoten die hier hun informatie halen.

A
Dina v Asperen-Groen Harnedyk 33 mvanasperen@hetnet.nl  
Tom en Shyla v. Asperen Buorren 1-3 tomenshyla@gmail.com
Patrick Agterberg en Simone
Harnedyk 21 pw.agterberg@hetnet.nl 
B  
Jetze Bakker Tsjerkeleane 10a tsjerkeleane@planet.nl 
Jan-Jetzes en Wilma Bakker      Tsjerkeleane 10 janjetzesenwilma@planet.nl 
Jelle wim Bakker da Gronemanstraat 8 j.w.bakker1@upcmail.nl
Jan Bakker da Gronemanstraat 8 magic_engelum@hotmail.com 
Willem Bakker da Gronemanstraat 8 willem.bakker@live.nl
Garbrand en Aaltje Bakker da Gronemanstrjitte16  garbrand@hotmail.com
Andries en Tini van de Beek da Gronemanstraat 14 A.beek69@chello.nl
Jan en Edwina Bijlsma da Gronemanstraat 5 janbijlsma@hotmail.com
Jan en Marja  Bruining Tsjerkeleane 6 janfarmall@hetnet.nl
Hein Bruining Harnedyk 45 h.bruining1@planet.nl  
Arjen en Brigitta Bruinsma Harnedyk 5
Fam. Kees Bruinsma M.Koopalstraat 7 k.bruinsma@hetnet.nl 
Fam. Dirk de Boer Harnedyk 27 cobiebekius@hotmail.com
Janny Boonstra F. Klazingastrjitte 3 j.boonstra@yahoo.com 
Germ en Els Brunia da Gronemanstraat 15 g.brunia@hccnet.nl
Bauke Bus da Gronemanstraat 19

baukebus@hotmail.com

Angre Bus da. Gronemanstraat 19

agbus_dejong@hotmail.com

D
Daniel en Angela Dijkstra Folkert Klazingastrjitte 7 danielenangela@gmail.com
Hans en Greetje van Duijn Bourren 13 famvanduijn@hetnet.nl
G
Johannes vd Galiën M. Koopalstraat 13 galien@gmx.net 
Wil Grond da Gronemanstraat 6 w.grond@hccnet.nl 
H asbruinsma@telfort.nl 
Ysbrand Haagsma Harnedyk 19 ysbrand7@hotmail.com
Simon de Haan M.Koopalstraat 10 siemon.de.haan@gmail.com
Ulco de Haan M.Koopalstraat 10 udh7@hotmail.com 
Wietse en Jikke de Haan Feartswal 9 w.de.haan@fegeluid.nl
Gerard en Dicky Hahné da Gronemanstraat 3 hahnejansen@hotmail.com
Piet van der Heide Buorren 21 pietvanderheide@chello.nl
Trienke van der Heide Buorren 21 trienkevanderheide@chello.nl 
fam. Hoogeveen Harnedyk 22A j.hoogeveen78@upcmail.nl 
Lieselotte Hoogeveen Harnedyk 6 Lieshoog@live.nl
Hennie Hoekstra F. Klazingastraat 4 shoekstra5@cs.com
Jo Hoppinga Buorren 4 j.hoppinga@hetnet.nl
Theo Huitema Harnedyk 26 c.huitema@chello.nl  
Jan Huizinga Harnedyk 47 huizingajan@hetnet.nl
K
Alex en Aafke Kingma Harnedyk 13 A.Kingma13@kpnplanet.nl 
Johannes Kortendijk F.Klazingastraat 17 j.kortendijk@hccnet.nl
Gepke Kortendijk-Laanstra F.Klazingstraat 17 gkortendijk@chello.nl 
M
Frits Meyer da Gronemanstraat 27 gh.meijer@hccnet.nl
Klaas Meijer F.Klazingastraat 10 klaas_m@hotmail.com
Fred en Hennie Mulder M.Koopalstraat 3 F.Mulder83@chello.nl
N
Frits en Geertje Nielsen Harnedyk 22 f.nielsen3@kpnplanet.nl
O
Fam. T. Osinga Ingelumerdyk 2 osinga108@zonnet.nl 
P
Theun Papa Mieddyk 3 theunpapa@icqmail.com  
Homepage http://home.hetnet.nl/~fapapa/index.html
Samuël en Maaike v. Poppel Tilledyk 4 mgvanpoppel@hotmail.com
Johannes en Jetty vd Plaats da Gronemanstraat 9 j.plaats5@chello.nl
Meindert en Tjitske Posthumus da Gronemanstraat 2 posthumust@hetnet.nl
André Posthumus Harnedyk 6 aptimmer@hotmail.com
Jisse en Baukje  Postma Nijlânsdyk 2 jolean@planet.nl
José Postma Nijlânsdyk 2 josepostma@hotmail.com
Leonie Postma Nijlânsdyk 2 leonie1992@msn.com
Angela Postma Nijlânsdyk 2 angela_scooby_lover@hotmail.com
Henk en Froukje Postma Harnedyk 28 hf.postma@gmail.com
Sanne Postma Harnedyk 28 go2sanne3@hotmail.com
Albert en Paula Postma da Gronemanstraat 21 albertytse@12move.nl
Harry en Ant Postma M.Koopalstraat 12 harryenantpostma@hetnet.nl 
Rense Durk Postma M.Koopalstraat 12 rensedurk@hotmail.com 
R
Rommert en Pietsje Reitsma Tilledyk 7 pietsjeburen@live.nl
Douwe Riemsma da Gronemanstraat 22 d.riemsma@chello.nl 
Clara Rullmann Harnedyk 2 clararullmann@gmail.com
S
Jan en Bettie Schaafstal M.Koopalstraat 19 r.v.schaafstal@hccnet.nl
Peter en Ingrid Sinnema M.Koopalstraat 15 p.sinnema5@chello.nl
Fokke en Jitske Struiksma da Gronemanstraat 17 fokkeenjitske@hetnet.nl
T
Wiepke en Baukje Terpstra Tilledyk 13 terpstra27@zonnet.nl 
Tom en Roelien Thomas Buorren 26 famthomas@eydenberg.nl 
Ernest Thorn Harnedyk 23 ehj.thorn@chello.nl
V
Gosse de Vries Mieddyk 10 gossedevries@hetnet.nl
Cor en Wieke  de Vries da Gronemanstraat 20 c20devries@hetnet.nl 
Ciska de Vries da Gronemanstraat 20 cizzle_frizzle@hotmail.com
W
Brand en Anne Wijnstra Tsjerkeleane 5 ysbrandenanne@outlook.com  
Gelbrig vd Wal Buorren 34 Gelbrig_vdwal@hotmail.com
Baukje en Niek Westerhoff M.Koopalstraat 6 baukjeniek@hetnet.nl
Remco Wynia Mieddyk 5 remcowynia@hotmail.com 
Y
Lieuwe Ynema F. Klazingastraat 23 l.ijnema@kpnplanet.nl
Klaas Ynema Harnedyk 15 K.Ynema@kpnplanet.nl
Z
Peter van der Zwaag Harnedyk 2 petervanderzwaag@gmail.com

Nog niet in de lijst? - of een ander e-mail adres? - Stuur even een e-mail.